ІФКМ © Про сайт | Контакти

Iвано-Франкiвський Краєзнавчий Музей

Прикарпатська фотографічна спільно-та проводить даний конкурс з метою продовжити і розвинути найкращі традиції української фотографії в таких напрямках, як пейзаж, ландшафт, урбаністичне середовище, аерофотозйомка, флора і фауна. Також важливим є підняття питання екології, а насамперед охорони і захисту навко-лишнього середовища.

Основними незмінними організато-рами і генераторами проекту є Івано-Франківська обласна організація Націона-льної спілки фотохудожників Украї-ни і Народний фотоклуб "Ко-лумб" (Тисмениця).

Цього року учасники фотоконкурсу надіслали більше семи сотень робіт, серед яких були роботи в жанрі пейзаж, на екологічну і урбаністичну тематику, флора і фауна, а також фото з висоти пташиного польоту. Перше місце дісталось Ігорю Матвієнко з Запорізької області за роботу «Скорбота», друге – Євгену Явтушенко з Кривого Рогу за роботу «Портрет Довбуша» і третє місце – Євгену Кому із Запоріжжя за роботу «Вітамін». Серед франківських фотографів призові місця зайняли Дмитро Петрина з роботою на екологічну тематику, а також Руслан Веселий з роботою «Дорога».

Виставка працює з 6 червня 2018 р.

ХІІ національна фотобієнале 2018